ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପରିଣୀତି

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପରିଣୀତି


ମେଟ୍ରୋ ଟିଭି ବ୍ୟୁରୋ,୧୪/୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରଣ ଜୋହର ଏବଂ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସେ ନିଜେ ଏହି ସୂଚନା ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେଉଁ ଶୋ’ରେ ସେ ଜଣେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା କହିଛନ୍ତି ।
ପରିଣୀତି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଟିଭି ପ୍ରତି ମୋର ଆଗ୍ରହ କେତେ, ତାହା ମୁଁ ଜାଣେ । ମୁଁ ଲାଇଭ୍ ଅଡିୟନ୍ସଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟେଜକୁ ଯିବାକୁ ଭଲ ପାଏ । ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ଭଲ ଲାଗେ । ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଭଲ ଶୋ ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ଏହା କହି ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଛି ଯେ ମୁଁ ଦିଗଜ କରଣ ଏବଂ ମିଥୁନ ଦାଙ୍କ ସହ ଜଜ୍ ଟେବୁଲର ଏକ ଅଂଶ ହେବି । ମୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚାରପତି ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି । ତାଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ । ମୁଁ କଲର୍ସ ଟିଭି ଶୋ’ ହୁନର ବାଜର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।
ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ୨୦୧୧ ରେ ଲେଡିଜ୍ ଭର୍ସେସ୍ ରିକି ଭେଲ ସହ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ସେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମହିଳା ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ । ଟିଭି ଶୋ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ ବୋମାନ ଇରାନୀଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଉଞ୍ଚାଇ’ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

%d bloggers like this: