କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କଲେ ଭିକି କୌଶଲ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରିବେ ନିର୍ବନ୍ଧ

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କଲେ ଭିକି କୌଶଲ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରିବେ ନିର୍ବନ୍ଧ


ମେଟ୍ରୋ ଟିଭି ବ୍ୟୁରୋ, ୧୭/୧୦: ଭିକି କୌଶଲ ନିଜ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ଉଭୟ ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅଫିସିଆଲ ଭାବେ କିଛି ଘୋଷଣା କରି ନାହାଁନ୍ତି। ତେବେ ଅତୀତରେ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା କି ଭିକି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି। ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଟିମ୍ ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିକି ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସର୍ଦ୍ଦାର ଉଦାମ’ର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।
କେବଳ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଯୋଗୁଁ ଭିକି ଏହି ଗୁଜବକୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ହଁ ଆଜି ନୁହେଁ ତ କାଲି ମୁଁ ବି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବି। ଏହା ସହ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବିଟ୍ଟ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଆସିବ.. ଏବିଷୟରେ କହିବି । ଭିକି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେତବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ହୋଲି ପାର୍ଟୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ପରେ, ବେଳେବେଳେ ଭିକି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ସ୍ପଟ୍ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା । ହେଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ‘ସର୍ଦ୍ଦାର ଉଦାମ’ର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।
ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଭିକିଙ୍କ ଭାଇ ସନ୍ନି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ଭିକି ସକାଳେ ଜିମକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଆସିଲେ, ମା ଏବଂ ବାପା ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରି ପଚାରିଲେ, ‘ହେ ୟାର ତେରା ଏନ୍‌ଗେଜମେଣ୍ଟ ହୋ ଗୟା, ମିଠାଇ ତୋ ଖିଲା’ ।

Leave a Reply

%d bloggers like this: